Paola Reina - Lalki Hiszpańskie
Paola Reina - Lalki Hiszpańskie

SPECJALIŚCI W TWORZENIU LALEK

Specjaliści, którzy pracują w firmie Paola Reina, od dziesięcioleci tworzą lalki, aby nieść radość dzieciom na całym świecie. Taka praca wpływa na wyobraźnię twórców, na ich marzenia i pozwala wprowadzać kolejne innowacje. Projektują i ulepszają jakość lalek już na etapie procesów produkcji. Obecnie firma Paola Reina oferuje jeden z najbardziej rozbudowanych i różnorodnych katalogów laleczek na świecie – od klasycznych, kolekcjonerskich po nowoczesne, lalki z mechanizmami i edukacyjne. Ta różnorodność pozwoliła na wysoką sprzedaż produktów Paola Reina w ponad dwudziestu krajach. Jest to wielki wysiłek, który jest rekompensowany za każdym razem, kiedy dziewczynka lub chłopczyk bawi się jedną z laleczek.

PRACA Z ILUZJĄ

Paola Reina stara się wywoływać emocje, uczucia i magiczne momenty, zatem bardzo ważny jest każdy szczegół, każda suknia, kolor oczu, błyszczyk, kokardka itp. Dlatego wszyscy ludzie, którzy tworzą zespół Paola Reina, pracują z profesjonalizmem, entuzjazmem i zaangażowaniem.

PAOLA REINA LICZY NA CIEBIE

Cieszymy się, że jesteś z nami i podobają Ci się produkty firmy Paola Reina, że możesz dzielić się tym cudownym światem lalek z innymi.

Nosotros | Paola Reina - Lalki hiszpańskie - Wyłączny dystrybutor w Polsce

Paola Reina - Lalki hiszpańskie - Wyłączny dystrybutor w Polsce

Origin to marka wysokiej jakości, którą wyróżnia towar wyprodukowany w 100% w Hiszpanii (Onil), nadając każdemu produktowi jego autentyczność, bezpieczeństwo i jakość, w oparciu o tradycję. Ten symbol spowodował, że lalka, klasyczna zabawka, może odrodzić się całkowicie odnowiona.

LALKI WYSOKIEJ JAKOŚCI

Specjaliści w firmie Paola Reina tworzą lalki od dziesięcioleci, aby nieść radość dzieciom na całym świecie. Twórcy wyobrażają sobie i sprawiają, że dzieci ekscytują się i cieszą zabawą… dlatego już podczas procesu projektowania i produkcji przywiązuje się dużą wagę do każdego szczegółu.

Proces produkcji

Aby stworzyć lalki o doskonałej jakości i wzornictwie, zespół Paola Reina musi zwracać uwagę na każdy etap produkcyjny. Na każdą lalkę przypada duża grupa specjalistów, którzy pracują nad jej rozwojem. Technologia, jakość i wzór odgrywają bardzo ważną rolę w procesie produkcyjnym, łącząc zaawansowane techniki z innymi całkowicie ręcznie wykonanymi, takimi jak rzeźba z formy, makijaż twarzy, fryzura czy też ubiór.

Wyprodukowane w Hiszpanii

W Paola Reina filozofią życia jest praca, która oparta jest na zaangażowaniu w jakość. Dlatego są oni odpowiedzialni za wszystkie procesy twórcze. Wszystkie lalki, także ich ubrania i akcesoria, wytwarzane są w 100% w Hiszpanii, w fabryce Onil (Alicante), miejscu narodzin lalek i zabawek od roku 1870. Certyfikat „Made in 100% in Spain” („Wyprodukowane w 100% w Hiszpanii”) zapewnia zgodność z najsurowszymi kontrolami europejskich przepisów dotyczących jakości i bezpieczeństwa produktów.

Materiały

Materiały użyte przy produkcji lalek firmy Paola Reina są wysokiej jakości. Od surowca po tkaniny, włosy, oczy, delikatny zapach wanilii i wszystkie akcesoria.
Winyl
Materiałem używanym do produkcji jest miękki winyl bez ftalanów. Aby mieć pewność, że dzieci są bezpieczne, wyeliminowano 100% substancji chemicznych, które zawierają ftalany.
Miękki brzuszek
Korpusy niektórych lalek są wykonane z tkaniny popelinowej (bawełny i poliestru) bez barwników i wypełnione są ognioodpornym włóknem akrylowym. Takie lalki mają bardzo miękką teksturę i są idealne do przytulania.
Wszystkie lalki są szyte z sercem, stworzone z jakością i pomysłem. Załoga firmy Paola Reina jest z siebie dumna, że może oferować Ci tak dobrze wykonane lalki.

ZABAWA LALKAMI A ROZWÓJ DZIECI

Zabawa lalkami to cudowna czynność, która pomaga dzieciom poznawać otaczający ich świat i przekształcić go w grę, w piękniejszym miejscu. Wszystkie pociechy potrzebują lalki do zabawy, aby projektować przez nią obraz zarówno prawdziwego świata, jak i obiektywnych, możliwych do osiągnięcia opcji życiowych. Lala, która wygląda podobnie, ma być wyrazem ich potrzeb, rozwiązań i pozytywnych wpływów.

Symboliczna zabawa

Symboliczna zabawa rozpoczyna się, gdy dzieci mają około 18 miesięcy. W tego typu zabawie lalki stają się ważne, dając dziecku szanse tworzenia innych postaci i innych światów. Taka zabawa pozwala im w prosty sposób na identyfikację siebie z realnym światem, łącząc prawdziwe fakty z wyobraźnią.

Zabawa Lalkami

Fundamentalną i podstawową zabawą dla rozwoju emocjonalnego, społecznego i poznawczego dzieci jest między innymi zabawa lalkami. W rzeczywistości, gdyby te zabawki nie istniały, dzieci spontanicznie tworzyłyby je na swój własny sposób.
Personalizacja Twoich lalek.
Dziewczynki podczas zabawy lalkami, zamieniają je w siebie lub tworzą inne osobowości, gdzie lalki są bohaterami i nie są częścią sceny.
Do zabaw tego typu firma Paola Reina poleca kolekcje: Las Amigas, Las Reinas de Paola, Las Blanditas, Soy Tú, Los Peques de Paola i Los Paolitos

 

Zadbaj o swoją lalkę

Stwórz lalką ich własną osobowość, ubieraj je, karm je…
Do zabaw tego typu firma Paola Reina poleca kolekcje: Los gordis, Los peques, Los bebitos recién nacidos, Los bebés, Las blanditas, Los andy primavera, Alex y Sonia, Los manu, Los confis, Marcos y Laura, Los ninos.

Lalki a zawód/profesja

Dzieci interesują się różnymi zawodami. Aby móc podjąć decyzję o zostaniu fryzjerami, nauczycielami czy lekarzami – pomocne może okazać się posiadanie takich lalek.
Do zabaw tego typu firma Paola Reina poleca kolekcje: Los bustos, Las amigas, Soy Tú, Los bebitos, Alex y Sonia y Los andy primavera.

Korzyści z zabawy lalkami

Zabawa lalkami pomaga dziecku w jego rozwoju ruchowym, emocjonalnym, społecznym i poznawczym:
  • Pozwala poznać otoczenie i rozwija myślenie.
  • Wpływa na rozwój komunikacji i umiejętności językowych. Dzieci bawią się werbalnie, niezależnie od tego, czy im się towarzysz, czy też nie.
  • Uczy codziennych nawyków przez naśladowanie świata dorosłych.
  • Sprzyja zrozumieniu i przyswojeniu otaczającego świata.
  • Rozwija wyobraźnię i kreatywność podczas wymyślania fikcyjnych światów/miejsc/postaci.
  • Pomaga rozpoznawać, kierować i wyrażać emocje za pośrednictwem lalek, dając możliwość poradzenia sobie z sytuacją i kontrolowania tych emocji.
  • We wcześniejszych epokach bawienie się lalkami sprzyjało rozwojowi motorycznemu dziecka. Musiało generować siłę impulsu, aby lalki wykonywały pożądane działania.